Paieška

Akmens pranašumai

 

Gamtinis akmuo

 

Tai viena pirmųjų statybinių medžiagų žmonijos istorijoje - tvirtumo patikimumo ir ilgaamžiškumo simbolis. Dėmesys akmeniui išlieka ir mūsų dienomis, jis naudojamas tiek pastatų išorinei, tiek vidiniai apdailai. Interjere - puošiamos sienos,  apipavidalinami židiniai, klojamos grindys. Landšafte - klojami takai, puošiami želdiniai ir t.t.

Kiekvieno akmens struktūra yra unikali ir originali, o tai įkvepia ir leidžia įgyvendinti itin įdomius, išskirtinius bei šiuolaikiškus dizaino sprendimus. Statyboje panaudotas akmuo pabrėžia pastato individualumą bei suteikia išliekamąją vertę.

Akmuo išlieka ta medžiaga, kuri gali būti pritaikoma bet kokio stiliaus ir krypties interjero ar eksterjero dizaine.

 

Akmens pranašumai

 

Pirmas neginčijamas pranašumas – tvirtumas ir atsparumas aplinkos poveikiui.

Ši statybinė medžiaga nebijo nei kaitrios vasaros saulės, nei rūstaus žiemos šalčio.

Antras pranašumas - akmuo atsparus laiko diktuojamų madų poveikiui.

Jums niekuomet neteks baimintis, kad interjere panaudotas akmuo praras savo pirminį grožį arba atsidurs pasenusių dizaino žurnalų puslapiuose. Mados keičiasi, o akmuo jau tūkstančius metų išlieka neatsiejamu žmogaus būsto dizaino elementu.

Trečias pranašumas – ekologija.

Akmuo, kaip natūrali gamtinė medžiaga, nedaro neigiamo poveikio žmogaus organizmui. Jokios dirbtinės akmens imitacijos nesukurs tos natūralios gamtinės terpės, prie kurios yra pripratęs žmogus.

 

Kodėl smiltainis?

 

Mes siūlome vartotojams išbandyti vis labiau Lietuvos dizaine populiarėjantį gamtinį akmenį – SMILTAINĮ

Smiltainis yra itin plačiai pritaikoma akmens rūšis. Jis gali būti panaudojamas namo išorės ir vidaus sienų apdailai, tvoros papuošimui, kiemo grindinio klojimui. Tai kur kas minkštesnė ir lengviau apdorojama medžiaga nei granitas (smiltainio tankis lygus 1600-2700 kg/m3). Lyginant su kitomis akmens rūšimis smiltainis praktiškai nesugeria drėgmės (vandens absorbavimas 0,2 proc.) ir todėl yra atsparus šalčiui. Tyrimai rodo, kad smiltainis pajėgus atlaikyti 50 pilno užšaldimo ciklų (F=50), o tai byloja apie jo tinkamumą mūsų nepastovioms gamtinėms sąlygoms. Kuo didesnis tankis ir mažesnis vandens pralaidumas, tuo atsparesnis akmuo, tuo ilgaamžiškesnė Jūsų pasirinkta apdaila.

 

Papuoškite natūraliu akmeniu savo namus ir mėgaukitės savo paties susikurta natūralios gamtos harmonija!

 

 

 

 

 

 

 
smart foreash